Uluslararası Misafir Öğrencilerle ‘Liderlik Eğitimi Programı’ Düzenlendi.

Adalet ve Medeniyet Derneğimiz ile YTB’nin ortaklaşa düzenlemiş olduğu ‘Uluslararası Misafir Öğrenciler Liderlik Eğitimi’ programı 14-17 Şubat Tarihleri arasında gerçekleşti.

Derneğimizin Dış ilişkiler birimi başkanı Murat Paydar’ın konuşmasıyla başlayan programımızın 1. Günü öğrencilerin tanışması ile sona erdi.Programın ikinci gününde Uzman Eğitimci Kadir Demirbüken öğrencilerimize Liderin Stres Yönetimi ve Motivasyon-Liderin Beyin Fırtınası konulu seminerler verirken, Şehir Üniversitesi Öğretim Görevlisi İbrahim Zeyd Gerçek ise Liderlikte Güvenli Duruş ve Değer Merkezli Liderlik konulu seminerler verdi.Programın 2. Günü gerçekleşen Kardeşlik Gecesi programı ile sona erdi. Programın 3. Gününde geleceğin lider adayları Eğitimci Uğur Eleman ve Murat Paydar’dan Liderlik ve Medeniyet konulu 4 farklı seminer aldılar.

Programın 4. ve son gününde öğrenciler iki farklı grup halinde ‘Dünya Neden 5’den Büyüktür?’ ve ‘Adalete Dayalı Yeni Bir Dünya Nasıl Kurulur ve Biz Ne Yapmalıyız’ konulu iki tane workshop gerçekleştirdi.Çok güzel fikirlerin ortaya çıktığı workshopun ardından hatıra fotoğrafı çekilip ve programımız sona erdi.

 

Bir Yanıt Yazın