Adalet ve Medeniyet Konya Şubesi Açıldı

Derneğimizin Konya Şubesi düzenlenen tören ile hizmete açıldı. Şubenin açılışı için düzenlenen törene Adalet ve Medeniyet Derneği Başkanı Dr. Akif Tögel, Adalet Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Musa Heybet, Konya Valisi Yakup Canpolat, Cumhuriyet Başsavcısı Bestami Tezcan, Adalet Komisyonu Başkanı Nuri Koçer, Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Kemal Kuku, Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Şeker, Adalet ve Medeniyet Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri ve davetliler katıldı.

Dernek açılışında bir konuşma gerçekleştiren Dernek Başkanımız Dr. Akif Tögel; ‘Adalet ve Medeniyet Derneğinin yaklaşık iki yıldır faaliyetlerini sürdüren bir dernek olduğunu Hukuk Fakültesi öğrencileri özelinde başlayan üniversite çalışmalarının Sağlık Bilimleri, İletişim Fakültesi, Yönetim Bilimleri, Mühendislik ve Eğitim-İlahiyat Fakültelerine de yayıldığını ifade etti. Derneğin ilk şube açılışının Konya’da açıldığını vurgulayan Başkanımız, önümüzdeki ay açılışı gerçekleştirilecek olan İstanbul Şubesinin de müjdesini vermiş oldu.

Adalet Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Musa Heybet kısa bir açış konuşması yaparak Konya Şubemizin Ülkemize ve milletimize hayırlar getirecek çalışmalarda bulunması temennisinde bulundu. Açılış kurdelesinin kesilmesinden sonra davetliler yeni şubemizi gezdiler.